LED LENSER SEO 5

ledlenser_seo5seda_6

Čelovka Led Lenser SEO 5 v šedivém provedení.

Čelovka Led Lenser SEO 5 je moderní čelová svítilna se skvělým výkonem a mnoha užitečnými funkcemi. Inspirací pro zrod čelovky Led Lenser SEO 5 byl oblíbený model Led Lenser SEO 3, který se bezvadně osvědčil desetitisícům uživatelů. Při shodné výdrži baterie dokáže inovovaná čelovka Led Lenser SEO 5 poskytnout až dvojnásobný výkon. Dosvit čelovky Led Lenser SEO 5 je tak fantastických 120 metrů při světelném toku 180ti lumenů!

 
Čelovka Led Lenser SEO 5 disponuje celkem čtyřmi diodami, třemi bílými a jednou červenou. Model Led Lenser SEO 5 má výklopnou hlavu, je voděodolný a je opatřen pojistkou proti nechtěnému zapnutí. Výbornou vlastností čelovky Led Lenser SEO 5, kterou oceníte při každém jejím použití, je funkce postupného stmívání. Vysoce praktická je i paměť posledního nastavení. Čelovka Led Lenser SEO 5 je dostupná ve dvou vydařených barevných variantách, decentní šedé a optimistické červené.

SEO5 cervena

Čelovka Led Lenser SEO 5 v červeném provedení.

Čelenka modelu Led Lenser SEO 5 je pratelná. Model Led Lenser 5 byl navržen pečlivě tak, aby bylo jeho nošení maximálně komfortní. To ji odlišuje od mnoha konkurenčních modelů, které jsou při delším používání velmi nepohodlné. Čelovka Led Lenser SEO 5 na hlavě drží perfektně a přitom Vás její nošení nijak neobtěžuje. O čelovce Led Lenser SEO 5 zkrátka nebudete skoro ani vědět. Svůj úkol ale splní dokonale. Čelovka Led Lenser SEO 5 poskytne luxusní osvětlení za každých okolností.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.