Jak to všechno začalo: Pár informací o výrobci svítilen Led Lenser

Vloni oslavila společnost vyrábějící svítilny Led Lenser dvacet let svojí existence. Kdo stojí za vývojem nejlepších svítilen na světě?

Za výrobou dnes již celosvětově proslulých svítilen Led Lenser stojí německá firma Zweibrüder Optoelectronics. Část jejího názvu odkazuje k zakladatelům společnosti, bratřím Opolkovým. Tato dvojice začínala skutečně od píky, se starým počítačem a obyčejným papírovým blokem. Díky nesmírné píli a jedinečným nápadům bratří Opolkových se firma Zweibrüder Optoelectronics postupně rozrůstala a v současné době má okolo tisíce zaměstnanců. led_lenser_celovy

Od roku 2000 bylo na konto výrobců svítilen Led Lenser připsáno neuvěřitelných 200 patentů. Nejvíce ceněným vynálezem je přitom tzv. „Advanced Focus System“, jenž umožňuje zaostření světelného paprsku svítilny Led Lenser, jaké nemá u konkurenčních výrobků obdoby. Vývojáři Led Lenseru ani tak neusnuli na vavřínech. Již dnes dokonalé svítilny Led Lenser jsou stále více inovovány. Výroba revolučních svítilen Led Lenser vzkvétá, a tak se můžeme rozhodně těšit na další neuvěřitelná technologická vylepšení.

 

 

 

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.