Čelovky SILVA: Skandinávská kvalita ve světě outdooru

SILVA SIJU CUBE

SILVA SIJU CUBE

Švédská společnost SILVA je předním výrobcem outdoorového vybavení. Od 40. let dvacátého století se specializuje na výrobu šikovných vychytávek a produktů potřebných při pobytu v přírodě. Společnost SILVA dnes vyrábí vše od praktického jídelního setu pro venkovní stolování po špičkový kompas umožňující perfektní orientaci v prostoru. V sortimentu firmy SILVA nemohou pochopitelně chybět ani unikátní čelové svítilny.

SILVA POWER TRAIL

SILVA POWER TRAIL

Drsná severská krajina s členitým terénem, pro kterou jsou zcela typické výrazně dlouhé noci v zimním období, se stala tím nejlepším testovacím areálem a ideální vývojovou laboratoří společnosti SILVA. Nabídka čelových svítilen SILVA byla vytvořena s důrazem na stoprocentní funkčnost, použití nejkvalitnějších výrobních materiálů, maximální komfort uživatele a moderní design.

Dlouhá škála čelovek SILVA zahrnuje jak super výkonné modely vhodné pro aktivní sportovce a profesionální pracovní použití, tak i miniaturní čelovky s naprosto zanedbatelnou hmotností pro běžné použití doma i na cestách kdykoliv je potřeba. Společnost SILVA neustále příjemně překvapuje svým širokým záběrem vyráběných produktů. Také díky tomu si z nabídky čelových svítilen SILVA vybere skutečně každý.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.